Kontakt Oss

Besøksadresse: Thor Bryns gate 11, 3211 Sandefjord
Postadresse: Capellaveien 7, 3234 Sandefjord
Telefon: 469 72 500
Epost: post@sondre-eiendom.no

pencil
Dag Klettum
Dag Klettum

Daglig leder – sivilingeniør

Tlf.: 916 15777
E-post: dag@sondre-eiendom.no

Jørgen Klettum
Jørgen Klettum

Sivilingeniør
Tlf.: 976 52233
E-post: jorgen@sondre-eiendom.no

Andreas Klettum
Andreas Klettum

Sivilingeniør
Tlf.: 974 72006
E-post: andreas@sondre-eiendom.no

Johan Klettum
Johan Christian Klettum

Prosjektkoordinator
Tlf.: 907 10080
E-post: johan@sondre-eiendom.no

Morten Andersen
Morten Andersen

Operativ vaktmesterleder
Tlf.: 954 50010
E-post: morten@sondre-eiendom.no

Kjetil Wallum
Kjetil Wallum

Vaktmester

Tlf.: 412 39544
E-post: kjetil@sondre-eiendom.no

Andre Frugaard

Vaktmester
Tlf.: 970 30617
E-post: andre@sondre-eiendom.no

Michal Romanski

Vaktmester

Tlf.: 967 01310
E-post: michal@sondre-eiendom.no

Trine Ann Klettum
Trine Ann Klettum

Kontor/økonomi
Tlf.: 909 13983
E-post: trine@sondre-eiendom.no

book

HMS-PERM LOGG-INN

HMS-permen digital er en tjeneste til alle leietakere.
Ta kontakt med oss for å få din kode og passord.
Her finner du HMS-permen din og kan signere
book

KONTAKT VAKTMESTER

Ring til vaktmesteren 469 72 500
E-post: post@sondre-eiendom.no
Besøksadresse; Thor Bryns gate 11, 3211 Sandefjord - Postadresse; Capellaveien 7, 3234 Sandefjord - Telefon: 469 72500
epost: post@sondre-eiendom.no nettsidedesign: www.akatombo.no