Kontakt Oss

Besøksadresse: Thor Bryns gate 11, 3211 Sandefjord
Postadresse: Capellaveien 7, 3234 Sandefjord
Telefon: 469 72 500
Epost: post@sondre-eiendom.no

pencil
Dag Klettum
Dag Klettum

Daglig leder – sivilingeniør

Tlf.: 916 15777
E-post: dag@sondre-eiendom.no

Jørgen Klettum
Jørgen Klettum

Sivilingeniør
Tlf.: 976 52233
E-post: jorgen@sondre-eiendom.no

Andreas Klettum
Andreas Klettum

Sivilingeniør
Tlf.: 974 72006
E-post: andreas@sondre-eiendom.no

Morten Andersen
Morten Andersen

Operativ vaktmesterleder
Tlf.: 954 50010
E-post: morten@sondre-eiendom.no

Thomas Antonsen
Thomas Antonsen

Vaktmester
Tlf.: 922 22343
E-post: thomas@sondre-eiendom.no

Sami Zumberi
Sami Zumberi

Vaktmester
Tlf.: 464 18039
E-post: sami@sondre-eiendom.no

Trine Ann Klettum
Trine Ann Klettum

Kontor/økonomi
Tlf.: 909 13983
E-post: trine@sondre-eiendom.no

Kjetil Wallum
Kjetil Wallum

Vaktmester

Tlf.: 412 39 544
E-post: kjetil@sondre-eiendom.no

Ole-Christian Vagle
Ole-Christian Vagle

Vaktmester

Tlf.: 412 78 559
E-post: ole@sondre-eiendom.no

Andre Frugaard

Vaktmester
Tlf.: 907 030617
E-post: andrefrugaard@hotmail.com

Johan Klettum
Johan Christian Klettum

Vaktmester – ekstrahjelp
Tlf.: 907 10080
E-post: johan@sondre-eiendom.no

Erik Teien Andersen
Erik Teien Andersen

Vaktmester – ekstrahjelp
Tlf.: 480 85006
E-post: erik.tean@hotmail.com

book

HMS-PERM LOGG-INN

HMS-permen digital er en tjeneste til alle leietakere.
Ta kontakt med oss for å få din kode og passord.
Her finner du HMS-permen din og kan signere
book

KONTAKT VAKTMESTER

Ring til vaktmesteren 469 72 500
E-post: post@sondre-eiendom.no
Besøksadresse; Thor Bryns gate 11, 3211 Sandefjord - Postadresse; Capellaveien 7, 3234 Sandefjord - Telefon: 469 72500
epost: post@sondre-eiendom.no nettsidedesign: www.akatombo.no